Len pre ženy

Ženské tantrické kruhy je môj koncept Autentickej Tantry &  Eventov pre ženy, kde každá žena nájde podporu, vedenie, liečenie, lásku a prepojenie silnej ženskej energie na úplne inej úrovni, ako sme my ženy zvyknuté resp poznáme. Zároveň tam každá žena má možnosť zažiť otvorenie ženskej energie cez autentické tantrické techniky.

Nadchádzajúce eventy

Momentálne niesu žiadne kurzy

Katarína Sayana Balog

Certificate of Science, Master of ThetaHealing, Certified Tantra Teacher

Katarína Sayana Balog je terapeutka, ženská sexuálna a vzťahová coach-ka, medzinárodná certifikovaná lektorka metódy Thetahealing a certifikovaná lektorka autentickej Tantry.

Je medzinárodný učiteľ a terapeut pre sebarozvoj a osobný rast. Svojím klientom a študentom pomáha rozvíjať intuitívne schopnosti a osobné talenty a dary, objavovať ich osobný potenciál a nachádzať radosť, šťastie a naplnenie v živote.

Zuzka L.
Katuška Katka Balog ďakujem za tvoje krásne, výživné, láskavé a hlavne liečivé ženské kruhyani neviem či som niekedy v živote zažila tak silný pocit prijatia ako na tvojich kruhoch s úžasnými bytosťami a s tvojou láskavou ženskou enegiou, Ďakujem
Monika Strakova
Už dlhšie sa chystám napísať niečo o Katkiných ženských tantrických kruhoch.Priala by som každej žene, aby mohla niekedy zažiť tú nádhernú energiu kruhov, ten pocit bezpečia a úplného prijatia. Katka pre mňa predstavuje stelesnenie ženskej energie, nádhernej čistej bytosti a všetkých kvalít a predpokladov, ktoré by mala mať lektorka kvalitných ženských kruhov a tantry . U Katky som absolvovala aj mapping a musím povedať, že mi to zmenilo pohľad na moju menštruáciu a sexualitu, zvedomila som si neskutočné presvedčenia a uvolnila bloky. No a prvýkrát v živote som mala po mappingu menštruáciu bez bolesti . To s akou ľahkosťou prepája Katka tantru s theta healingom je naozaj krásne a jedinečné a som nesmierne vďačná, že som ju mohla spoznať a že mi je oporou na ceste návratu do mojej ženskej podstaty.
Lenka Kozubova
Katku som zažila prvýkrát na Festivale poznania 2022 a veľmi ma očarila svojou ženskou energiou a vyžarovaním. Absolvujem s ňou ženske tantrické kruhy, ktoré ma oslovili a priniesli novú úroveň SEBA-poznania -rozvoja -lásky -úcty cez prácu so sexuálnou energiou. Poznanie a prax, ktorú Katka odovzdáva, vnímam ako veľmi hodnotnú, lebo zahŕňa prácu s telom, hlavou aj duchom. Dokáže vytvoriť bezpečné prostredie prijatia, jednoty a lásky, ktorá nás presahuje a tým dodáva na sile pre každú jednu ženu. Vie vysvetliť a jednoducho naviesť k vnímaniu seba samej cez rôzne skupinové cvičenia, tanec, meditácie a hudobný sprievod počas stretnutí. Láskavý a zanietený prístup mi na nej veľmi imponuje ako aj jej pohľad na tantru a skúsenosti s ňou. Vnímam ju ako inšpiráciu, sprievodkyňu a liecitelku v tejto životnej oblasti a som jej nesmierne vďačná za podporu a lásku s ktorou to robí. Vrelá srdečne vďaka za všetko S láskou Lenka Kozubova
Alžbetka Chmelova
Katkine ženské kruhy sú pre mňa domov duše. Bezpečný priestor, kde môžem povedať čo cítim, konať a tancovať ako v danom momente potrebujem. Formou prepojenia sa so ženami v kruhu, cez pohľad, dotyk, tanec, príbeh sa viem naladiť. Cítiť prijatie a súdržnosť, sesterstvo. Cítim silu, podporu, lásku, porozumenie. Silná komunita, kde sa viem vyživiť. Určite odporúčam kto sa chce, potrebuje spomaliť, naladiť na seba a venovať si čas a pozornosť.
Previous slide
Next slide