Autentická Tantra

Workshop tantrickej masáže zameraný na prácu s energiou a umenie dotyku.
Tento živý tantrický workshop vás prevedie autentickými tantrickými učeniami, vychádzajúcich z učení pôvodných indických jogínskych majstrov. Naučí vás umeniu liečivej tantrickej masáže a práce s energiou.

Tantra ako komplexný spirituálny systém je jednou z najrýchlejších a najefektívnejších ciest, ako dosiahnuť duchovný rast a zároveň si vyliečiť svoje telo, sexualitu aj dušu. Zistíte tajomstvo tantrickej sublimácie energie a aktiváciu vyšších energetických centier v pranickom tele. Workshop je nabitý skvelým program – jogou, meditáciami, cvičeniami, tantrickými masážami, krásnymi rituálmi pre ženy aj mužov a satsangom (spoločný priestor pre zaujímavé spirituálne témy a skupinu).

Viac o metóde

Tento kurz spája učenie tantrickej masáže (vychádzajúcej z ajurvédy a aktivácie marma bodov v tele) do uceleného celku a hlbokého zážitku. Uvedie vás do hlbšej úrovne intimity so sebou samým a vašimi partnermi na základe vzácneho tantrického prístupu sublimácie energie. Ukáže vám tiež, že liečivý charakter tantrickej masáže nemožno podceňovať. Má schopnosť dosiahnuť a uvoľniť blokády, ktoré v mnohých prípadoch ani neboli vedome známe. Nechajte transformačné umenie dotyku privítať vás v ríši blaženosti.

Náš tantrický učebný plán začína učením tantrickej masáže vychádzajúcej z ajurvédy, ktorá sa dotýka duše, duchovného umenia dotyku. Je to vynikajúco štruktúrovaný program posvätných praktík, ktorý vám predstaví tantru veľmi hmatateľným a zážitkovým spôsobom.

Čo môžete očakávať:

Úroveň pre absolvovanie:

Program:

Tento kurz tantrickej masáže je pobytový kurz. Skupina strávi všetkých šesť dní v rodinnej bio-farme, na pokojnom mieste v prírode, v Lesnej záhrade v Hrubom Šúre, so zabezpečeným ubytovaním a stravou.

Čo sa naučíte a zažijete:

Milenec vo vás sa naučí, ako si prostredníctvom tantrickej masáže navodiť intenzívny pôžitok, ako aj to, ako sa odovzdať do silných orgazmických stavov. Medzitým bude liečiteľ vo vás inšpirovaný ukážkami alchymickej podstaty dotyku a kultivovaný mimoriadne praktickou metodológiou, jasným vedením a osobnými pokynmi.

Previous slide
Next slide
Tomáš
Bratislava
Kurz bol veľmi dobre štruktúrovaný a poskytol mi mnoho užitočných nástrojov na zlepšenie môjho sexuálneho života. Teraz som schopný lepšie riadiť svoju energiu a mám jasnejšie predstavy o tom, čo vlastne chce.
Lujza
Modra
Kurz Tantry mi pomohol zlepšiť moje sebavedomie a pochopiť dotykom. Odporúčam tento kurz každému, kto chce objaviť svoju sexualitu a zlepšiť svoje vzťahy.
Lukáš
Bratislava
Tantra kurz bol pre mňa neuveriteľný zážitok. Naučil som sa, ako sa spojiť so svojím telom a duchom. Teraz som schopný lepšie pochopiť svoje potreby a túžby a mám jasnejšie predstavy.
Previous slide
Next slide